İzmir Hukuk Bürosu

İzmir Hukuk Bürosu

Hukuki destek için Avukat Mehmet Sinan Akkuş'u arayabilirsiniz
0 (532) 155 08 50

İzmir hukuk bürosu, İzmir’de bulunan hukuk bürosuna verilen isimdir. İzmir hukuk bürosu, başta İzmir ve çevre illeri olmak üzere tüm Türkiye’ye avukatlık hizmeti verir. Hukuk bürosunda ya da diğer ismiyle avukatlık ofisinde hukuki işlere ve davalara yönelik danışmanlık hizmeti ve avukatlık hizmeti verilmektedir.

İzmir’de ve çevre illerde yaşayan kişilerin İzmir hukuk bürosundan hizmet alması birçok açıdan avantajlıdır. Öncelikle yüz yüze görüşme ve düzenli olarak bilgi alma konusunda aynı ilde ya da yakın bir ilde bulunan hukuk bürosundan hizmet alınması daha verimli olacaktır. Bunun yanında adliyelerden ve diğer kurum ve kuruluşlardan yapılması gereken işlemlerde avukatların yakın bir konumda yer alması daha hızlı aksiyon alınması yönünden avantaj sağlayacaktır.

İzmir hukuk bürosunda bulunan avukatlar, kanunun ve müvekkilinin vekaletnamede verdiği yetkilerin doğrultusunda müvekkili adına hukuki iş ve işlemleri yapmaktadır. Avukatlık dendiğinde ilk akla gelen davanın takip edilmesidir. Ancak bunun dışında danışmanlık hizmeti verilmesi, kurum ve kuruluşlardaki işlerin yapılması ve avukatın yapabileceği her türlü iş, İzmir hukuk bürosu kapsamında yapılmaktadır.

İzmir Hukuk Bürosu, Soru - Cevap

 • İzmir Hukuk Bürosuna Nasıl Ulaşabilirim?

  İzmir hukuk bürosuna sitemizdeki iletişim sekmesinde yer alan adresten ve iletişim bilgilerinden ulaşabilir, hukuki sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • İzmir Hukuk Bürosunda Hangi Hizmetler Verilmektedir?

  İzmir hukuk bürosunda, davanın açılmasından sonuçlandırılmasına kadar olan sürecin takibi gerekli işlemlerin yapmaktadır. Ayrıca başta hukuki danışmanlık hizmeti olmak üzere her türlü hukuka dair iş ve işleme ilişkin hizmet de verilmektedir. Hangi hizmete ihtiyacı olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler İzmir hukuk bürosuna ulaşarak alanında uzman avukatlar tarafından hangi hizmete ihtiyacı olduğu ve nasıl bir yol izlemesinin avantajına olacağı hususunda bilgi alabilir.

 • İzmir Hukuk Bürosunda Danışmanlık Hizmeti Nedir?

  Danışmanlık hizmeti; şirket, kurum ve şahısların hukuki sorunların önceden engellenmesi ve mevcut hukuki sorunların ne şekilde çözüleceği yönünde bilgi verilmesi yönünde verilen hizmettir. İzmir hukuk bürosunda, İzmir ve çevre illerinde yer alan şirket, kurum ve şahıslara danışmanlık hizmeti verilmektedir. Özellikle ticaret hukuku, iş hukuku, marka-patent hukuku, tüketici hukuku ve icra hukuku alanında danışmanlık hizmeti alınması küçük ve büyük çaplı ticari işletmeler için son derece önemlidir.

 • İzmir Hukuk Bürosunda Hangi Davalara Bakılır?

  İzmir hukuk bürosunda; boşanma davası, iş davası, ticari dava, tüketici davası, ceza davası, idari dava ve diğer tüm alanlardaki davalara alanında uzman avukatlarca bakılır. Dava sürecinde verilen avukatlık hizmeti kapsamında davanın açılması, takibi, sonuçlandırılması ve tahsilatı yönünden müvekkil adına gerekli işlemler yapılmaktadır.

 • İzmir Hukuk Bürosunda Avukatlık Ücreti Ne Kadar?

  İzmir hukuk bürosunda avukatlık ücreti, işin niteliği, özellikleri, zorluğu ve diğer hususlar göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bu nedenle aynı dava türünde dahi farklı avukatlık ücretleri talep edilebilir. Avukatlık ücreti hususunda net bir şekilde bilgi alınması açısından İzmir hukuk bürosuyla iletişime geçilebilir.